Kariera

OPERATOR URZĄDZEŃ DO FORMOWANIA

I PRZETWÓRSTWA WŁÓKNA SZKLANEGO

Miejsce pracy: Krosno

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Obsługiwanie urządzeń do formowania i przetwórstwa włókna szklanego oraz wszelkich urządzeń używanych w procesie produkcji i przetwórstwa produktów opartych o włókno szklane.
  • Obsługiwanie aparatury kontrolno-pomiarowej.
  • Czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych urządzeń, usuwanie drobnych usterek.
  • Kontrola jakości wyrobów na zasadzie autokontroli wykonywanej pracy oraz podległego zespołu.
  • Raportowanie wykonywanych zadań do przełożonych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenie dla pracowników bez doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: kadry@krosglass.com.pl lub dostarczenie bezpośrednio do Siedziby Spółki Krosglass S.A. ul. Tysiąclecia 17, 38-400 Krosno

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r. poz. 1182)