Kariera

TECHNOLOG / INŻYNIER PROCESU

Miejsce pracy: Krosno

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Dobór i analiza zużycia materiałów, określanie norm zużycia materiałów
  • Wprowadzanie zmian technologicznych oraz zamienników surowcowych w celu poprawy jakości wyrobów oraz obniżania kosztów wytworzenia
  • Wdrażanie rozwiązań optymalizujących i podnoszących efektywność procesów technologicznych
  • Standaryzowanie czynności produkcyjnych
  • Kontrola procesu technologicznego
  • Bieżąca współpraca z działem produkcji oraz działem jakości
  • Raportowanie efektywności wdrażanych rozwiązań

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane zarządzanie produkcją, technologia szkła lub pokrewne)
  • Znajomość branży przetwórstwa szkła lub tworzyw sztucznych (mile widziane)
  • Dobra znajomość programu MS Excell
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie w charakterze technologa/inżyniera procesu
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość programów CAD, Inventor

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w nowych projektach

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: kadry@krosglass.com.pl lub dostarczenie bezpośrednio do Siedziby Spółki Krosglass S.A. ul. Tysiąclecia 17, 38-400 Krosno

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r. poz. 1182)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
(Polska i Eksport)

Region: podkarpackie

  • nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji z potencjalnymi klientami firmy
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych dla klientów z segmentu B2B
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach oraz  strategii działań handlowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • współudział we wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych u klientów
  • aktywna współpraca z Działem Technologicznym w celu rozwoju koncepcji nowych produktów i  technologii
  • raportowanie zadań

PROFIL KANDYDATA:

  • predyspozycje sprzedażowe i negocjacyjne
  • dyspozycyjność oraz gotowość do częstych podróży służbowych (w tym zagranicznych)
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excell, Power Point)
  • otwartość na zmiany i poszukiwanie nowych rozwiązań
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale handlowym lub marketingowym
  • mile widziana znajomość branży kompozytów lub tworzyw sztucznych
  • mile widziani Absolwenci uczelni technicznych

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w perspektywicznej firmie o ugruntowanej pozycji
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • przyjazne środowisko i warunki pracy w młodym dynamicznym zespole

OPERATOR URZĄDZEŃ DO FORMOWANIA

I PRZETWÓRSTWA WŁÓKNA SZKLANEGO

  • Obsługiwanie urządzeń do formowania i przetwórstwa włókna szklanego oraz wszelkich urządzeń używanych w procesie produkcji i przetwórstwa produktów opartych o włókno szklane.
  • Obsługiwanie aparatury kontrolno-pomiarowej.
  • Czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych urządzeń, usuwanie drobnych usterek.
  • Kontrola jakości wyrobów na zasadzie autokontroli wykonywanej pracy oraz podległego zespołu.
  • Raportowanie wykonywanych zadań do przełożonych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe

OFERUJEMY:

  • Szkolenie dla pracowników bez doświadczenia